Menu GrandGames.net
Русский
⍆ ⛹ ⎕ ⌕
Вход в систему Регистрация NewsЛента

Чупакабрик та Оленка В середині січня цього року...

Cобаки
! #361040   2019-10-23 12:57
Чупакабрик та Оленка
-
В середині січня цього року киянка Олена Суворова завітала до притулку для тварин. Як волонтер, вона привезла туди харч і збиралася вигуляти підшефних собак. Поки шукала «своїх», відчинила двері однієї зачиненої для відвідувачі кімнати, і побачила не собаку, а нещастя. Воно сиділо біля розбитого вікна у кімнаті з малими цуциками та котенятами. Олена підійшла роздивитися, а нещастя відразу почало шкіритися та гарчати. Виявилося, що то таки собака, і просиділа вона в тій кімнаті більше року, а скільки років вона вже не довіряє людям, невідомо. Майже без шерсті, сліпий, брудний та дикий пес не підпускав до себе нікого. Покусав працівника притулку, після чого його заховали від публіки, підселивши до малечі.
Незрозуміло, чому Олена обрала його, але знайшла переноску, засунула дичка в неї і повезла додому. Вдома смерючу тваринку Олена понесла до ванної. Під теплим струменем води після собачого шампуня, песик розслабився. Під теплим феном став хитати хвостиком. Коли тепле, чисте тільце загорнули в рушничок і понесли в кімнату, лизнув долоню.
Олена назвала собаку Чупакабриком і відразу ж почала шукати песику постійний дім. Написала оголошення, розповіла за яких обставин з’явився у неї Чупакабра, розмістила фотографію на всіх можливих соціальних мережах, попросила про перепост у всіх зоозахисних групах, відкрила тему, присвячену песику, на форумах. Водночас, занесла його до ветеринара, почала займатися лікуванням.
Олена намагалася проводити з Чупакабриком якомога більше часу, говорила до нього, знайомила з людьми та собаками в парках та по місту, експериментувала з меню та стрижками, регулярно оновлювала інформацию про стан справ у Чупакабрика в соціальних мережах. За такими турботами минуло 23 дні.
А тоді їй зателефонувала жінка, сказала що хоче познайомитися с песиком. Як виявилося, вона спостерігала за всією історією від самого початку на одному з зоозахисних форумів. Жінка приїхала відразу з подарунками для Чупакабрика. Знайомство пройшло добре, подарунки стали до душі, собача відразу сприйняв зовсім нову для нього людину, ліг коло неї та вже не відходив.
Нова господиня назвала собаку Чарльзом, бо побачила в ній інтелігентність, делікатність та гордість, притаманну короліській крові, і цього ж дня забрала додому. Песик, у якого спочатку не було жодного шансу знайти нових господарів, тепер живе у чудової господині, яка нічого не жалкує для свого вихованця. #истории

Нравится + 10   Не нравится - 0     4
NATAKAPA Online 45 Solver Rank  2019-10-23 14:32 + 0
porukamvverhaplodcvetysobakasobakasobaka
kkrazz Нет около недели 33 Solver Rank  2019-10-23 14:51 + 0
vverhaplod
anikina Нет больше месяца 47 Solver Rank  2019-10-23 16:36 + 0
Здорово, что собачке так повезло! good solnce star
Lena2020 Был недавно 45 Solver Rank  2019-10-23 17:20 + 0
serdcerose
GooglePlay Application
B8831388 eLLioTT
over989 LauraMenshikova
NATAKAPA GingerMartian
mikl mvt222
Game 16j15
Meduzia Nadya579

Запись #436912
Я его выполнила
Запись #436716
Готова к следующему испытанию… Ну...
Баклажан
ADB finder
:)
Вернуть свернутое окно
Close