Menu GrandGames.net
Русский
⍆ ⛹ ⎕ ⌕
Вход в систему Регистрация NewsЛента

Як відправити собаку закордон На дворі стояв суворий...

Kyiv Был на днях 795 33 Solver Rank
! #361031   2019-10-23 12:45
Як відправити собаку закордон
-
На дворі стояв суворий київський квітень, коли на душі весна, а за гардеробом – зима. Переважна чоловіча більшість Марининої родини в особі чоловіка і двох синів-школярів відпросилася в найулюбленіше місце відпочинку всіх чоловіків – гараж. Повернулися змерзлі, привели з собою підлітка-дівчинку породи метис стафа. Чистенька, лагідна, довірлива і дуже активна, вона з патріотичною жовто-блакитної стрічкою на шиї стояла прив’язана до дерева. Як було її лишити саму?
Обговорили всі за і проти, назвали Ярочкою на честь самі знаєте кого і почали підшукувати цуцику гарну домівку з добрими господарями. Першою відгукнулася сусідка по дачі, яка готова була забрати, але за умови стерилізації. Марина зателефонувала до ветеринарної лікарні і дізналася, що є можливість стерилізувати щеня безкоштовно як собаку-безхатченка. Щеня записали в чергу.
Настав день Х. Марина повела дітей до школи, а Ярочка наїлася залишків дитячого сніданку – мала звичку стрибати по столу немитими лапами – і в лікарні у стерилізації відмовили, бо наркоз на повний желудок не можна. Перенесли на кілька днів пізніше.
В той же день пізно ввечорі на мобільний зателефонували. Номер був російський: «Я з приводу песика, так, знаю, що Ви у Києві. Але він мені дуже-дуже потрібний». Стерилізацію попросили не робити, оскільки забрати мали зі дня на день, до того ж «є відмінні лікарі, зроблять на місці». Марина бронь на стерилізацію не зняла. Як виявилося, не зря. Москалики зникли. На дзвінки та текстові повідомлення не відповідали.
Настав запланований день. Вранці Марина поїхала на роботу. Щеня зачинила в дитячій кімнаті, щоб уже напевно доступу до їжі не було. Дзвінок додому виявив, що собака знайшла у дітей цукерки. Повну коробку.
І тут зателефонували москалі. Домовленості в дії. Перевізника знайдено, заберуть Яру за пару днів. Терміново потрібний міжнародний паспорт. Далі була майже детективна історія з переслідуваннями потрібних людей, обов’язковими щепленнями, пошуком хто б доглянув за Ярочкою поки Марина на роботі, і в результаті паспорт було зроблено вчасно.
Далі, Яра вдало пройшла два кордони, більше дванадцяти годин дороги і зараз щаслива з люблячою сімейною парою, спить в ліжку господарів, гуляє на власному подвір’ї і радіє життю. Від часу, як її залишили на вулиці, і до моменту, як вона знайшла постійний дім, минуло 16 днів.
А до того, люди, які взяли Яру, чотири місяці шукали щеня, схоже на їхню собаку Герду, яка померла від старості та хвороби. Коли вони побачили фото Яри, то попросили їм терміново її віддати. Волонтер-зоозахисник, через яку відбулася передача, пораділа, що за щеням приїхали відразу, як вона опинилася в Москві. #истории

Нравится + 10   Не нравится - 0     4
kkrazz Нет около недели 33 Solver Rank  2019-10-23 12:53 + 0
vverhaplod
NATAKAPA Online 45 Solver Rank  2019-10-23 14:33 + 0
porukamvverhaplodcvetysobakasobakasobaka
nettaly Был несколько часов назад 48 Moderator Solver Rank  2019-10-23 14:42 + 1
Подорожуючи з твариною, треба про все дізнатись заздалегідь; проте, це не рятує від сюрпризів при перетині самого кордону, коли, наприклад, можуть запитати якусь додаткову довідку від ветеринара.
katerinafm Был несколько часов назад 43 Solver Rank  2019-10-23 16:15 + 0
sobakavverh
GooglePlay Application
B8831388 eLLioTT
over989 NATAKAPA
LauraMenshikova GingerMartian
mvt222 Nadya579
mikl Game
16j15 Meduzia

Спасибо за оценк
2 июля — Международный день собак
#coub. Такие горы есть в настоящем...
Запись #435739
Что это?
ADB finder
:)
Вернуть свернутое окно
Close