Menu GrandGames.net
Русский
⍆ ⛹ ⎕ ⌕
Вход в систему Регистрация NewsЛента

18 котенят водночас Анжеліка Стратійчук розповідає...

Kyiv Нет около недели 796 33 Solver Rank
! #361032   2019-10-23 12:45
18 котенят водночас
-
Анжеліка Стратійчук розповідає: «Восени цього року так сталося, що впродовж півторох місяців я доглядала 18 котенят одночасно».
Чотирьох котенят принесли до ветклініки на присипляння, і Анжеліка забрала їх до себе – разом з кицькою-мамою, яку їй позичила хазяйка під чесне слово. Ще чотири народила дика кішка в гаражі, господар якого був їм не радий. Через кілька днів знайшли чотирьох котенят в сміттєвому бачку. Зателефонували поліцейським, поліцейські зателефонували волонтерам, а волонтери зателефонували Анжеліці. Потім на території місцевого магазина знайшли двох котенят, передали їх Анжеліці, ще чотири знайшли там же згодом. Так котенят стало 18.
Кицька відразу прийняла усіх котенят. Ну, як прийняла? Для того, щоб прийняла, Анжеліка скористалася звичайним трюком досвідчених кошатників: вона натерла гарчіркою рідного котика кішки-мами, а потім цієї гарчіркою натерла чуже котеня, і підсадила кішці. І так, усіх 14. Можна просто терти рідних та чужих котенят одне об одного. Працює так само.
Малі котенята потребують їжі (її у кицьки на всіх не вистачало), регулярного стимулювання травної системи (поглажування по животику), вилизування (для гігієни) та вигрівання (щоб не околіли). Анжеліка поділила обов’язки з кицькою навпіл – вона годувала котенят, а кицька робила решту.
Ці півтора місяця для Анжеліки були важкі, безсонні. Потрібно було дочекатися, доки котенята стануть гарно їсти та активно гратися. Але вижили усі.
Усі котенята дісталися Анжеліці через зооволонтерів. Через зооволонтерів вони і пішли. Були зроблені фото, написано історію кожного котеняти, розміщені об’яви. Першими забрали рідних котенят кицьки-мами. Після того кицька-мама втратила інтерес до решти котенят, а її хазяйка попросила її віддати додому. Проблемою було пристроїти чорних котів. Але за два тижні розібрали усіх.
Анжеліці лишилися її два власних котика, які терпляче чекали закриття котячого дитячого садка на власній території впродовж цих півторох місяців. #истории

Нравится + 12   Не нравится - 0     4
kkrazz Нет больше недели 33 Solver Rank  2019-10-23 12:53 + 0
vverhaplod
NATAKAPA Был недавно 45 Solver Rank  2019-10-23 14:19 + 0
porukamvverhaplodcvety
nettaly Был недавно 48 Moderator Solver Rank  2019-10-23 14:41 + 2
Регулярно наглядаємо за котами своїх друзів, поки ті поїхали у відпустку. Зазвичай ми з чоловіком не просто міняємо мисочки та лоточки, а й створюємо "іллюзію присутності господарів", щоб тварина не почувалася покинутою: наприклад, дивимось новини по їхньому ТВ :)
katerinafm Был несколько часов назад 43 Solver Rank  2019-10-23 16:14 + 0
Как трогательно!vverh
GooglePlay Application
B8831388 eLLioTT
over989 NATAKAPA
LauraMenshikova LLL25
mikl GingerMartian
Game mvt222
16j15 Meduzia

Необъятные Российские простор
Ну, ей Богу, словно дети!
Льорет-де-Мар (кат
Выдала ребёнку ноутбук...
Кошка поднимает лапу на диван с понтом поточить когти
ADB finder
:)
Вернуть свернутое окно
Close